KATEGORIE
O firmie
Firma nasza powstała w 2004 roku. Aktualnie jesteśmy największym dystrybutorem drzwi zewnętrznych i okien w regionie. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów staramy się stale podnosić jakość naszych usług, w wyniku czego w 2009 roku przerwaliśmy współpracę z niemieckim koncernem Meeth GmbH ze względu na pogarszającą się jakość ich produktów. Równolegle podpisaliśmy umowę na wyłączność z europejskim producentem drzwi PVC, wykonywanych na profilu belgijskiej firmy Deceuninck.

Stale rozwijając się, w drugiej połowie 2012 roku uruchomiliśmy własna linię produkcyjną na wysokiej jakości niemieckich obrabiarkach w nowo pobudowanej hali w miejscowosci Dabówka Nowa pod Bydgoszczą. Mając duże doswiadczenie w branży podpisaliśmy umowę z dostawca profilu Salamander Industries Produkte na systemie Bruegmann AD, który charakteryzuje się lepszą statyka od Deceuninck'a oraz umożliwia szklenie pakietami 44mm na tym samym profilu o szerokości zabudowy 73mm.

Biorąc pod uwagę naszą pozycję na rynku oraz wolumin sprzedaży mamy dostępne od ręki wszystkie modele drzwi przez nas oferowane, natomiast produkcję pod wymiar wykonujemy do 7 dni roboczych.

Dodatkowo od kilku lat dysponujemy flotą własnych pojazdów, specjalnie przygotowanych do bezpiecznego transportu drzwi, co umożliwia szybką i pewną dostawę na terenie całego kraju i nie tylko.

Tysiące zadowolonych klientów są najlepszym potwierdzeniem jakości oferowanych przez nas produktów oraz obsługi.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście i zapraszamy do zakupów.

Dane dla wpłacajacych:
AGO
ul. Czackiego 30
85-138 Bydgoszcz
nr rach. 18 1140 2004 0000 3502 3731 3010
prowadzony przez BRE BANK S.A. (mBank)

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami BRUTTO zawierającymi 23%VAT.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego.

Pliki do pobrania:

pliki do pobrania Ogólne warunki współpracy

Strona główna   :   O firmie   :   Transport   :   Gwarancja   :   Kontakt
Grupa-AGO.pl 2020 - wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: upweb.pl